Популярные товары

Категории

Новые товары

Скидки

Изменения в ассортименте Franke

Изменения в ассортименте Franke
  1.     Колір Ваніль.  Цей колір не виготовлятиметься до листопада 2020 року, в грудні ми привеземо останню партію певних моделей гранітних мийок, а з січня 2021 колір Ваніль виводиться з асортименту Франке Україна. Змішувачі в цьому кольорі залишаються доступними до замовлення доти, доки в цьому буде необхідність.

   

  1.     Колір Мигдаль.  Цей колір не виготовлятиметься до грудня 2020 року. Починаючи з січня 2021 року ми сподіваємось повністю відновити поставки мийок в цьому кольорі.

   

   

  1.     Мийки серії Antea (крім кутової моделі AZG 661-E) виводяться з асортименту, оскільки вже в січні ми запропонуємо нову модель, яка повністю замінить Antea, а також матиме моделі, які були недоступні в лінійці Antea. Змішувачі Antea будуть доступні до замовлення до грудня 2020 року. З січня 2021 року змішувачі Antea, як відповідно і мийки, будуть зняті з виробництва.

   

  1.     Мийки з Тектонайту серії Sirius. Нагадуємо, що моделі SID 611. замінені на вдосконалені аналоги S2D . Відтепер вони мають систему швидкого монтажу Fast Fix та вдосконалене покриття та вигляд.